KONST / Litografier / Färglitografi 14409058
nr 1440 9058
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinternatt i skärgården. Signerad, numrerad 324/350. Färglitografi, bildmått: 25x20, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:27:14
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson